| Illuminati2016 a întrebat:

Salut.am un Allview p6 pro si de ceva vreme tot îmi dă unfortunately, google play services has stopped.am dat un hard reset la tel dar după ce bag parola de la wifi ai verifica conexiunea apare aceeași eroare cum pot sa o rezolv?

Răspuns Câştigător
| itsoft a răspuns:

Trebuie reinstalare de soft. Nu hard reset ca nu rezolvi nimica asa

4 răspunsuri:
| YatoYaboku a răspuns:

Am patit

| GdX a răspuns:

Si la Samsung Galaxy S5 mai dadea eroarea asta pana sa ii fac update la Android 6.0.1. Din ce am observat nu afecta cu nimic functionalitatea telefonului sau a Play Store si a jocurilor.

| Alexandru_Soric_1988 a răspuns:

Cum pot reveni la androidul 5.1 lolipop inapoi de la 6 marsmallow

| Illuminati2016 explică (pentru Alexandru_Soric_1988):

Asta nu stiu acum am xiaomi mi mix