| anonim_4396 a întrebat:

Salut, ieri seara am avut ceva probleme cu telefonul, cand intram in unele aplicatii iesea automat si spunea (de ex) "unfortunately, whatsapp has stopped" (fiind conectat la wifi) insa cand porneam conexiunea de date imi pornea fara sa mai apara acea eroare.

Am dezinstalat aplicatiile, i-am dat factory reset, in speranta ca va merge dupa dar am aceeasi problema. am eliminat contul google ( am citit pe forumuri ca poate asta va functiona, daca il scoti si bagi din nou ) insa acum nu pot deoarece imi spune ca nu exista o conexiune la internet, sau ceva asemanator.

Intrebarea mea, daca stie cineva, cproblema ar putea fi de la telefon sau de la router? (mentionez ca o problema asemanatoare am avut si la tableta).

Daca aveti vreo idee, va ascult. big grin
O zi faina tuturor!

1 răspuns:
| XextremeX a răspuns:

Mda...problema asta e in general de la net pentru ca si mie imi apare aceasta eroare la telefon.Incearca sa configurezi routerul. Daca nu merge nici asa.Du-te la un service de telefoane... Bafta! big grin