| Radu_8119 a întrebat:

Am un Archos 24c Vision, il conectez prin usb, incarca insa nu pot sa pun nimic pe el, nu il recunoaste pc-ul deloc.
Ce as putea sa fac pentru a-l recunoaste?

2 răspunsuri:
| tpuuser999 a răspuns:

Dupa cum scrie in manual, cand incarca ar trebui sa apara si o partitie in My Computer unde poti pune muzica sau poze pe el: http://www.archos.com/support/download/manuals/Archos_24c_EN-FR_V2.pdf

Daca partitia nu apare, poate playerul nu e in starea corecta cand il conectezi (poate trebuie sa fie oprit sau deja pornit, sau sa alegi ceva din meniu/setari). Altfel, inseamna ca s-a dus partitia de stocare sau softul intern si nu prea mai poti face nimic.

| darrio2007 a răspuns:

Il conectezi cu cablul lui original?