| XEREM a întrebat:

Am un note 3... Il conectez la incarcator si imi arata ca se incarca dar de fapt nivelul baterie nu creste deloc... care ar putea fi problema?

3 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Dă-i o resetare din fabrică. Cel mai probabil ai luat vreun virus care a afectat bateria.

| XEREM explică (pentru OnuOnulică):

Ar putea fi o solutie.dar imi da de gandit faptul ca, cateodata in functie de cum pozitionez mufa in el se incarca sau nu... daca o misc putin nu se mai incarca... oare ar putea fi si mufa din telefon?

| OnuOnulică a răspuns (pentru XEREM):

Cel mai probabil și mufa să fie de vină dar rămân la prima soluție. Mai bine dă-i o resetare din fabrică.