| raperul99 a întrebat:

Salut, am un calculator, am gasit un calculator foarte slab in depozit si vreau sa stiu de ce am pornit google si am stat pe el 2 ore si dupa s-a blocat ecranul si acum cand il repornesc imi apar linii pe tot ecranul si porneste doar pana la incarcarea aceea de windows. Pot rezolva cu ceva sau trebuie sa cumpar altul?

2 răspunsuri:
| PainTech a răspuns:

Poate fi de la un număr mare de cauze, de la supraîncălzire, la sursa sau chiar probleme software.

| Jakye a răspuns (pentru PainTech):

Exact ce a zis PainTech. Nu suntem zei să ne dăm seama ce are PC-ul tău. Ar fi folositor dacă ai furniza mai multe informații.