| alialexandra94 a întrebat:

Am un iphone 4 i am făcut ultimul update si nu mai îmi face poze cum trebuie adica le face pe negativ chiar daca nu l am setat eu așa am incercat tot ce am putut si nu am reușit
Ma puteți ajuta

Răspuns Câştigător
| ThePlayer2017 a răspuns:

Iti recomand sa o restaurare de setari pentru telefon. In prealabil recomand sa iti salvezi pe computer toate date (contacte. poze, filmulete). Restaurarea se acceaseaza din meniul principal > Settings > General > Reset > Reset All Settings.