| EduardTPU a întrebat:

Salut.Am un ipod nano touch generatia 6, si am impresia ca nu tine bateria atat cat ar trebui, adica mai putin de 24 de ore asa cum anunta producatorii apple, si cei care au efectuat diferite teste. E posibil sa fie asa in prima saptamana, si dupa sa ma tina bateria cat ar trebui, spun asta pentru ca la un telefon aveam aceeasi problema dar dupa cateva zile bateria ma tinea ok, in functie de cat il utilizam?

1 răspuns:
| roby096 a răspuns:

Pai explica-ne s noua, ori e nano ori e touch, si nu stiu cum de te tine mai putin de 24 h.E nou? Daca da poate isi va reveni bateria daca nu, nu stiu ce problemea are.Eu am touch si ma tine bateria 30 de ore la muzica, iar in stand by mai mult de o saptamana