| nurckye a întrebat:

Am un laptop Asus R510D caruia i-am spart display-ul. Din fabrica are rezolutia de 1366x768. Are placa video Amd 8670M 2GB
Pot sa ii pun un display mai bun, Full HD?

3 răspunsuri:
| bucca a răspuns:

Da se poate!

| Ssssmokin a răspuns:

Pai daca ii poti pune un ecran de 1980x1080 atunci îl poti face full hd. Pe 1366x768 ii doar hd, 720p. Dar te poti uita la filme, videoclipuri si la 1080p însă in jocuri, nu.
Nu sunt sigur de ceea ce am spus laughing dar din cate stiu asa este.

| DryIce a răspuns:

Daca incape in carcasa da se poate de ce nu. Are rez 1366 native si rezista pana la 2500. La mine am 1920 native si rezista si la 6k, am incercat 8k si sacada. laughing apai who needs 4 monitors aniways.