| alexxyno a întrebat:

Am un laptop Asus X55VD si de vreo doua zile nu mai merg toate tastele. Am fost cu el in service si mi s-a spus ca trebuie schimbata tastatura. Eu am cautat pe Olx niste tastaturi de Asus, seamana cu a mea. Acum vreau sa va intreb, difera tastaturile de la laptop la altul, in conditiile in care arata la fel ca model?

Răspuns Câştigător
| K0sti a răspuns:

Da!

1 răspuns:
| K0sti a răspuns:

Pe spatele tastaturii ai o eticheta cu serial number si model number, aia trebuie sa cauti!