| Alexandru_Balau_1989 a întrebat:

Am un laptop compaq cq61 care făcea probleme cu mufa de alimentare. De doua zile dupa ce am atins si am întrerupt alimenatre nu-l mai pot deschide. Se aprinde ledul de lângă mufa de alimentare sta 5 secunde si se închide, iar laptopul nu se deschide. Mentionez ca bateria nu mai merge. Stie cineva ce ar putea avea?

Răspuns Câştigător
| MskDesign a răspuns:

Bateria nu are nici o treaba! Ori este conectorul de la alimentare din laptop dus, ori vorbim despre placa de baza dusa.Sa te asiguri ca incarcatorul nu are defecte.

3 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Te duci la service si o sa vezi ce are!

| Alexandru_Balau_1989 explică:

Mersi de sfaturi...

| Alexandru_Balau_1989 explică:

Încărcătorul avea probleme. Lam schimbat si totul functioneaza bine