| BigLike a întrebat:

Salut am un laptop DELL INSPIRION 1545, stiti careva daca are bluetooth? Cred ca odata a folosit sora mea bluethoot de pe el insa nu imi mai amintesc exact si as vrea sa stiu daca are si cum pot sa il gasesc si sa il folosesc. va multumesc anticipat rog si ofer seriozitate ofer si funda

2 răspunsuri:
| iwefgOficiall a răspuns:

Daca ai reinstalat din nou windows ul verifica daca ai instalat toate driverele le ai pe pagina producatorului inclusiv bluetooth.
http://www.dell.com/......45/drivers