| Kardolei a întrebat:

Am un s6edge cu display-ul spart. As vrea sa aflu parerea voastra: sa il vand spart si sa imi iau un s6 sau sa il repar? Multumesc.

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Repara-l si apoi vinde-l. Poti scoate mai mult pe el.

| GoldenBoy17 a răspuns:

Vinde-l asa, si cu bani de pe el, mai pui de la tine si iti iei altul Impecabil fata reparatii, Second-hand. Ca sa schimbi display ul cu tot cu Touch te costa 12 milioane. Scazi in pierdere.

| octav005 a răspuns:

Ca sa il repari cred ca te va costa catreva milioane. poti sa il vinzi si asa spart