| H50 a întrebat:

Salut, am un Samsung Galaxy S5 neo si cand ma uit pe YouTube la videoclipuri in 1080p60 sau 720p60 mi se blocheaza imaginea, nu telefonul, iar sunetul continua perfect fara ca macar sa sacadeze. Stie cineva de ce?
Mentionez ca am antivirus CM Security, folosesc CCleaner, sterg memoria RAM destul de des, iar telefonul este nou.
Funda! happy puppy dog eyes

2 răspunsuri:
| IonutzMariusz a răspuns:

Conexiunea este pe? (Wifi sau 3G sau 4G)
Încearcă actualizarea aplicației Youtube.
Șterge porcăria aia de CM Securitu, instalează Avast! și de altfel și prostia de CCleaner, Samsung are propriul meniu pentru golire RAM.

| H50 explică:

Si pe Date mobile (4G), si pe Wi-Fi (router cu 2.4 GHz si 5G Asus RT-N 53) imi face la fel, am incercat sa reinstalez YouTube-ul, dar la fel. Am net de la RCS-RDS, iar viteza este de 200mbps, iar netul de pe Datele mobile de la Telekom.