| Qweerrrtttyyy a întrebat:

Am un Samsung Galaxy Tab 3 lite, si de cateva zile imi tot apare "Aplicatia x s-a oprit". Youtube-ul nu functioneaza, magazin play se inchide... Ce pot sa ii fac? Am dat si factory reset din Recovery Mode si tot asa face... Tableta nu are root.Si ma gandeam sa ii pun alt Android dar nu stiu cum.

3 răspunsuri:
| Gimmy97 a răspuns:

Poti sa-i schimbi, memoria din el sau ceva gen, si daca nu merge da-l la garantie sau du-l la un specialist.
Sau cumapara-ti un Card SD si verifica daca merge sa muti memoria telefonului pe el. Bafta

| Qweerrrtttyyy explică (pentru Gimmy97):

Garantie nu mai am... Am card SD. Dar nu inteleg la ce te referi. Imi poti zice mai detaliat ce ar trebui sa fac, te rog?

| Gimmy97 a răspuns (pentru Qweerrrtttyyy):

Nu sunt un profesionist sau ceva genul, ma gandeam ca memoria o fi de vina, mai bine consulta pe cineva specializat