| PHLO007 a întrebat:

Am un Samsung Galaxy S3. De cateva zile numai merge sa intru in Google Play Magazin. Apare ca se deschide apoi se inchide. Cateodata mai primesc eroare com.google.process.gapp has stopped, cum pot rezolva si eu să pot intra iar in google play magazin?

4 răspunsuri:
| Bee_Jhonny_1991 a răspuns:

Trebuie doar sa faci cum iti zic eu si nu trebuie sa restezi telefonul... Te duci la setari-manager aplicatii-toate aplicatiile- dai in jos de tot si vezi daca ai dezactivat descarcarile din greseala si le activezi. Asta e totlaughing

| Epurasu_Marian_1995 a răspuns:

Incearca o resoftare ti-o fac eu daca nu sti.

| mihai007ro a răspuns:

Ai rezolvat problema? La fel patesc si eu cu acelasi tip de telefon. Daca poti da-mi si mie un raspuns te rog!

| 2DeeaDeDe7 a răspuns:

Acelasi telefon iar de astazi a inceput si mie sa-mi faca figuri. Se deschide, arata ca se incarca, iar apoi in circa 10 sec se inchide afisand un mesaj gen " Google Play s-a oprit". Bag de seama ca inca nu a rezolvat nimeni problema.