| GeorgeDumitru a întrebat:

Am un subwoofer de la un sistem 2.1, dar am boxele stricate. Pot gasi boxe in magazin pentru el?

4 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Nu, deoarece sunt special facute pentru modelul tau de subwoofer, sigur boxele sunt stricate? Sau finalii din subwofer?

| nicu991 a răspuns:

Poti folosi orice alte boxe care sa aiba impedanta identica sau mai mare cu a celor stricate.
Poti mentiona ce model de 2.1 ai?

| GeorgeDumitru explică (pentru nicu991):

Https://m.emag.ro/......DH52XYBBM/
Sunt sanse sa gasesc pentru acest model?

| nicu991 a răspuns (pentru GeorgeDumitru):

Fix difuzoarele din satelitii aia nu-i vei gasi. Inlocuitori da. Dimenziune satelit 3 inch, 4 Ohm impedanta, 10 wati.