| GicaMugurel101 a întrebat:

Salut am un telefon cosmote smart share si nu imi mai porneste deloc ce sa fac ma puteti ajuta

4 răspunsuri:
| herbil6 a răspuns:

Poate nu-i buna bateria schimbo sau incearca sa il reperi pe garantie

| matrix100 a răspuns:

Mers cu el la service gsm de preferat autorizat

| CosmoteRomania a răspuns:

Buna Ionut,

Avem rugamintea sa mergi cu telefonul in magazinul de unde l-ai achizitionat pentru a fi verificat.
Multumim

| GicaMugurel101 explică (pentru CosmoteRomania):

Si mai am o intrebare am schimbat telefonul dar acum am alta problema nu imi sta incarcata bateria de la el imi spune la acumulator : "telefonul inactiv foloseste 47% din baterie" de ce?