| SmoKilla a întrebat:

Salut, am un telefon Lenovo A7010, cand efectuez un apel iar apelatul raspunde imi intra direct pe loudspeaker, la fel si atunci cand primesc un apel
Stie cineva cum rezolv asta?

10 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Dai un resetet sau vezi la setari daca nu ai asta setat

| SmoKilla explică (pentru RAY):

Asta a inceput sa se intample dupa un factory reset
si nu exista o setare pentru asta.

| RAY a răspuns (pentru SmoKilla):

E in garantie?

| SmoKilla explică (pentru RAY):

Da

| RAY a răspuns (pentru SmoKilla):

Trimitel in service nu e normal asa ceva sau vezi de niste casti cu microfon

| RAY a răspuns (pentru SmoKilla):

Upgrade pentru Android nu ai?

| SmoKilla explică (pentru RAY):

Am versiunea 5.1 "customizat" pentru reteaua Digi, nu exista update pentru versiunea asta

| SmoKilla explică (pentru RAY):

Nu cred ca merita sa il trimit in service doar pentru asta, nu exista o aplicatie sau ceva sau va trebui sa il reformatez din nou?

| RAY a răspuns (pentru SmoKilla):

Dai din nou reset poate ai noroc, aplicatie de asta nu ar avea sens pentru ca asta se face manual

| SmoKilla explică (pentru RAY):

Ok, o sa pierd 20.000 de poze, dar poate merge

mersi