| anonim_4396 a întrebat:

Am un telefon Huawei P8 Lite care imi face figuri. Aproape de fiecare data cand ma suna cineva primesc numai mesaj ca m-a sunat. Nu suna deloc telefonul cum ar trebui sa pot raspunde la apel. Ce are de primesc direct mesaj de apel ratat? Dau funda, mersi!

Răspuns Câştigător
| mimi973 a răspuns:

Si eu am patit la fel. dar i-am scos bateria si dupa a mers. sau poate nu ai semnal cand te suna.winking

| anonim_4396 explică (pentru mimi973):

Nu pot sa scot bateria pentru ca este unibody. Nu are nici jumatate de an de cand l-am luat si tot asa face de foarte multe ori

1 răspuns: