| Mazzenine a întrebat:

Salut, am un telefon smartphone, Nokia 5 care prezinta probleme la mufa de alimentare. Si as dori sa stiu la un service cam cat de mare ar fi pretul pentru inlocuire(manopera+mufa)? Daca are cineva vreo idee, va multumesc. happy

Răspuns Câştigător
| RayenN a răspuns:

In jurul sumelor 65-120lei acum depinde daca mai este ceva de schimbat. Nu am un Nokia dar am avut o problema si am platit o suma de 86lei pentru inlocuirea mufei. Acum daca mai exista si alte probleme vin costuri suplimentare. Cel mai ok e sa te interesezu chiar la un service cat te poate costa