| BeeaBeea a întrebat:

Am pus o intrebare zilele trecute despre tablete si acum am fost la un service cu tableta(Odys Loox) si mi-a spus ca mi s-a stricat mufa de alimentare si ca incarcatorul nu are nimic.Mi-a mai spus ca nu stie daca se poate face...dar pe mine m-ar interesa pretul, sa stiu daca merita sa o fac sau sa-mi iau alta...

Răspuns Câştigător
| Berr_Teddy_1994 a răspuns:

Se merita sa o faci, dar multe service nu se baga pentru ca nu au aparatele care pot face asta si de costa de la 50 de lei pana la 150 lei depinde de service