| Stefan266 a întrebat:

Salut,am un televizor daewoo,asa scrie pe el și aseara mai exact am apăsat o combinatie de butoane în timp ce încercam sa schimb postul tv și mi s-a făcut ecranul negru, adica s-a schimbat în modul dvb.
Problema e ca nu am telecomanda originala ci una universala si nu stiu cum sa scot modul acesta deoarece nu mai pot vedea programele tv,pot doar schimba de pe dvb pe av, hdmi etc.
Se poate repeta televizorul sau ceva?
Astept răspuns, dau funda.

4 răspunsuri:
| pbsolver a răspuns:

Incearca sa-l scoti din priza 10 minute si incearca din nou. presupun ca memoria lui este volatila si dupa un timp va reveni la setarile din fabrica. bafta!

| AntoniSoulesOne a răspuns:

Refă combinaţia de butoanelaughing

| Stefan266 explică:

Nu a mers cu scosul din priza.
Nu mai stiu combinația, era noapte

| Stefan266 explică:

Up pls