| NicusssorRus a întrebat:

Salut, am un televizor de tip Hitachi Insipre The Next si de ieri tot mi se reseteaza cand il opresc si nu cred ca este store mode ul ON deoarece l-am dezactivat, ajutati-ma DAU FUNDA!

Televizorul ( Hitachi Insipre The Next ) se tot reseteaza dupa ce il opresc, adica ma pune sa fac iar instalarea. AJUTOR VA ROG FRUMOS

Răspuns Câştigător
| dannyel86 a răspuns:

Incearca sa ii dai o resetare din fabrica cu ajutorul meniului.
In manualul producatorului afli cum sa faci asta si ce pasi trebuie urmati.
Eu am gasit un manual online pentru Hitachi 32HYC01, dar nu stiu daca televizorul tau e acelasi model.
https://www.manualdeinstructiuni.ro/hitachi/32hyc01/manual

1 răspuns:
| NicusssorRus explică:

Inca nu am gasit, va rog ajuta-ti-ma dau funda! AJUTOR