| anonim_4396 a întrebat:

Anul acesta trebuie sa susțin un atestat la informatica şi nu ştiu trebuie organizat în Word. Partea de programare e 90% terminată. Am ca proiect jocul snake. Ma interesează un model de document ce se pliază mai bine pe joc.

Răspuns Câştigător
| T0T a răspuns:

Snake am făcut și eu pentru atestatul meu în C#, păcat că nu mai am proiectul, a fost de 10. laughing
Eu parcă am spus și puțin despre joc, de cum îl jucam pe Nokia, nu știu, am și venit cu mai multe idei înflorite din internet, în rest cu explicarea codului, cu multe print-screen-uri. Nouă ne-a dat o structură cu titlurile capitolelor și am respectat-o.

| anonim_4396 explică (pentru T0T):

Trebuie sa pun absolut totul codul? Am terminat aplicatia, mai am doar de facut partea in word. E cam nasol sa le dau toate liniile de cod si explicate pe deasupra laughing

| T0T a răspuns (pentru anonim_4396):

Păi iei cea mai mare parte. Explici cu porțiuni din cod pe rând. Eu l-am luat cam pe tot.