| StefNN a întrebat:

As avea nevoie de un laptop super micut, poate un ultrabook mai degraba sau ceva compact ca sa l pot lua la cursuri sau laboratoare la facultate si sa nu ocupe mult spatiu si sa intre usor in ghiozdan, nu ma intereseaza sa fie performant sau ceva, doar sa mearga codeblocks si sa pot sa Descarc pdf-uri. Bugetul ar fi sub 1000 lei, second sau nou

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Deschide frumos eMAG, pui filtrele alea de ne povestești noua și vezi ce găsești.

| Lioana a răspuns:

Ultrabook-urile sunt scumpe. Nu cred ca gasesti sub 1000 lei asa ceva.
Incearca-ti norocul la cele second hand. Le poti gasi pe OLX.
Mai bine ia-ti o tableta. Pentru ce ai tu nevoie e suficienta si gasesti in bugetul dat de tine.

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Eu zic sa-ti alegi de aici: https://www.diabloscomputer.ro/laptopuri-second-hand-i3 Au si garantie 12 luni. Eu am unul second-hande de ani de zile si functioneaza si astazi. Nu te incurca cu paginile de vanzari de la persoane fizice(OLX, Publi24.ro, etc)! Risti sa fii pacalit.