| AestheticPerf a întrebat:

Buna, TPU! Va rog frumos recomandati-mi un Laptop Ultrabook subtire, performant si rezistent pentru programare care sa aiba cel putin un i5 si Hard Disk de minim 180-250gb spatiu de stocare pana in 2200lei pret pe OLX. Funda big grin

Răspuns Câştigător
| JulyDreams a răspuns:

Am uitat sa adaug Lenovo V130, V330 sau Ideapad. Daca vrei sa iti faci o idee, le gasesti prin showroom eMag, Flanco, Altex.

3 răspunsuri:
| mudokins78 a răspuns:

"Rezostent"la ce?

| AestheticPerf explică (pentru mudokins78):

Rezistent* Ma refer in general, sa fie facut dintr-un material de calitate, sa nu se rupa usor sau sa se indoaie.

| JulyDreams a răspuns:

Vezi seria Asus Vivobook. Sunt subtiri, ~1.7kg la 15", display relativ ok la banii astia. Build quality la tastatura si touchpad e praf, asa ca trebuie tastatura si mouse separate.