| CevaCeNuStiuInca a întrebat:

As avea nevoie sa stiu ce setari ar trebui sa fac la excel 2007/2010 astfel incat cand selectez coloanele unui tabel, dau insert grafic, sa-mi apara graficul pentru toate coloanele selectate. Momentan imi apare grafic doar pentru ultimul rand al tabelului(ultimul rand selectat)...Am nevoie urgenta de un raspunshappy

1 răspuns:
| UserRo10 a răspuns:

Intre 1 si A se afla o casuta. Apasa pe ea si s-ar putea sa mearga. Sper ca am inteles eu bine problema