| diavolitadulce a întrebat:

Ajutoor! e urgent. trebuie sa scriu ceva in word dar de fiecare data cand il deschid (si pe cel din 2007 dar si 2010) imi apare sub forma de tabel si nu stiu cum sa fac sa apara foaia alba. Multumesc anticipat!

7 răspunsuri:
| Doctorfishadi a răspuns:

Il reinstalezi, este cel mai bine!

| casher a răspuns:

Dai sus stanga pe NEW, dai NEW FILE

si fila alba TADAMMM

Doar daca nu merge:

Reinstalleaza-ti wordul... de ce? pentru ca niciodata nu o sa iti poti regla inapoi foaia alba doar daca nu iti restartezi wordu big grin

| diavolitadulce explică (pentru casher):

Pai nu, nu merge oh go on si sa il restartez acum? la nici 10 minute dupa ce le-am instalat? straight face

| casher a răspuns (pentru diavolitadulce):

Nu stiu ai mess? ca vad ca esti online

| casher a răspuns:

Pleaseeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
da-mi si mie messu tau si skypu doar daca ai ca vad ca H3sti online!

| diavolitadulce explică (pentru casher):

... da add la p_rasfatata_official@yahoo.com

| casher a răspuns:

Acu acceptami la mess xD