| Anonim1234555 a întrebat:

Salut.
As dori sa cumpar un TV de 80-81 cm Smart TV 3D pana in 2500lei.
Dorintele mele la acest TV ar fi :
- sa aiba sau sa se poata achizitiona telecomanda smart.
- cat de subtire posibil.
- o calitate cat mai buna a imaginii.

De preferat : LG / Samsung.

2 răspunsuri:
| Klaudiu214 a răspuns:

Eu am cest Tv l-am luat anul trecut aproape de sarbatori, este Smart Tv, Led, Full HD, si 3D. eu cand l-am luat am dat 20 de milioane acuma daca ti-l ei ai o super reducere la el. e foarte bun acest Tv eu sunt foarte multumit de el ti'l recomand cu toata increderea se vede super fain mai ales filmele full hd si poze etc.

http://www.flanco.ro/smart-tv-3d-led-samsung-80-cm-full-hd-ue32h6200.html

| Klaudiu214 a răspuns (pentru Klaudiu214):

Ps Tv'eul e foarte subtire si vine si cu telecomanda Smart HUB