| anonim_4396 a întrebat:

De unde as putea achizitiona un pui de chihuahua? As dori un raspuns cat mai repede posibil! De preferat in Suceava!

Răspuns Câştigător
| OtySt a răspuns:

Il poti adopta de la un centru de adoptii. De acolo il iei sterilizat, vaccinat, cu carnet de sanatate. E mult mai avantajos, totul e gratis si in acest fesalvezi si o viaa. Dca ai nevoie de ajutor atunci cand il adopti te poti uit pe blogul meu despre caini(www.alldogslover.blogspot.com) succes si sperca te-am ajutat :)

| Diana100001 a răspuns (pentru OtySt):

Ai putea sa-mi dai din nou blogul tau? Cred ca adresa este gresita.Multumesc de raspuns!

| OtySt a răspuns (pentru Diana100001):

Uite :) http://alldogslover.blogspot.com/ cu placere, nu ai pentru ce :D. Imi pare rau de greseala. Daca vrei, poti deveni si membru pe blog;) mult succes cu catelul

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Iata un site care te va ajuta! http://www.caini-vanzare.ro/Suceava_73/Chihuahua_33/
Mult succes! Funda?:)

| Akikaidofan24 a răspuns:

Contacteaza un veterinar! Acesta te va indruma spre crescatorii de caini!