| xLonelyStoner a întrebat:

Salut, as vrea sa imi fac o imbunatatire la masina, si anume un sistem audio micut. Bugetul este de 1000 de lei, masina este sedan. Am nevoie de unitatea din bord(mp3 player). Am nevoie de 2 boxe pentru portierele fata si 2 care stau pe polita portbagajului si un subwoofer cu amp. Acum... am nevoie de condensator, si daca da, cum se leaga firele? As vrea sa aflu pentru ca si asa am bani destul de putini si nu imi permit sa ma duc la un service audio auto, desi multi mi-au recomandat deja unul.

1 răspuns:
| buffa a răspuns:

Prietene, exista siteul aliexpress.com. Gasesti tot de ce ai nevoie la preturi de nimicuri. Am cumparat multe nebunii pentru masina tatalui meu.