| TheHeineken a întrebat:

nu prea ma pricep la audio dar ca sa schimbi mp3 player auto su tot cu boxe trebuie sa ti cont de ceva? si la subwoofer la fel? ofer FUNDA!

5 răspunsuri:
| emilitalia a răspuns:

Salut. Singurul lucru de care trebuie sa tii cont este pretul in rest se adapteaza... aaaa si de marimea difuzoarelor(ma refer la circumferinta lor) asta ca sa se potriveasca in portiere, altfel trebuie sa decupezi si nu cred ca vrei asta. Subwoofer-ul ar fi bine daca are amplificator incorporat pentru a economisi din spatiul portbagajului dar daca nu gasesti asa ceva poti sa iei si simplu iar amplificatorul separat. Bafta.

| TheHeineken explică (pentru emilitalia):

Pai da ca m-a vazut la unele mp3 playere ca scrie 4x45 sau mai putin?!

| emilitalia a răspuns:

4X45 inseamna ca are 4 iesiri a cate 45w. Puterea o alegi tu in functie de cati bani dispui.

| TheHeineken explică (pentru emilitalia):

Aha deci inseamna ca o boxa trebuie sa aiba pana in 45W

| emilitalia a răspuns:

Si inca un lucru: sa ii spui celui de la magazin sa aiba iesire speciala pentru subwoofer.