| Andy_Andy_1999 a întrebat:

As vrea sa-mi achizitionez niste casti de gaming, dar nu stiu ce sa aleg; Hyperx Cloud Alpha sau Hyperx Cloud Alpha S? Si daca imi puteti spune care este diferenta, va rog? Am inteles din unele recenzii la Hyperx Cloud Alpha ca se aude ce ascult eu la ceilalti. Multumesc anticipat

3 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

'Am inteles din unele recenzii la Hyperx Cloud Alpha ca se aude ce ascult eu la ceilalti.'' da pentru ca unii nu stiu ce setari sa faca in Discord lol. As merge pe Alpha S. Au mai multe functii faine, gen poti ajusta bass-ul manual pentru fiecare cupa.

| Andy_Andy_1999 explică (pentru Wr3nch):

Ok. Deci nu ar fi o problema chestia cu sunetul, nu? Si cam ce setari ar trebui sa fac pe Discord? Sunt cam incepator pe treaba asta, in prezent am niste casti care costa maxim 30 de lei si as vrea sa trec la ceva mai serios (Hyperx)

| Wr3nch a răspuns (pentru Andy_Andy_1999):

Ideal niciuna pentru ca daca instalezi driver-ul corect auzi doar tu ce vrei. Recomand, am avut ocazia sa incerc produse HyperX si performanta justifica pretul.