| Christian_Radulescu_2001 a întrebat:

Salut.As vrea sa stiu daca acest laptop https://www.pcgarage.ro/......-os-black/ poate rula jocuri gen GTA 5, PUBG, FIFA 18 pe detalii high la 60+ fps. Va multumesc!

4 răspunsuri:
| BostanDaniel1974 a răspuns:

Sigur ca da trebuie sa ai AMD instalat

| Christian_Radulescu_2001 explică (pentru BostanDaniel1974):

Cum adica sa am AMD instalat?

| marian37 a răspuns:

Merge foarte bine DAR la PUBG e posibil sa ai in jur de 60 pe high. Data viitoare, cand vrei sa vezi cum iti merg jocurile pe un sistem, scrie pe Youtube" Nume procesor+nume placa video Nume joc"!

| Christian_Radulescu_2001 explică (pentru marian37):

Ok multumesc