| VladutStafff a întrebat:

As vrea sa stiu daca merge sa pun windows 7 pe un laptop aspire e 15 modelul e5-511-c965. Am incercat sa il instalez dar nu imi citeste windowsul. Puteti sa ma ajutati?

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, merge.
ca sa booteze trebuie, in general, sa intri in bios (apasand f2 de obicei) si acolo mergi la setari boot setezi prioritatea pe dvd/usb, depinde ce ai tu, salvezi apoi incerci sa instalezi.
https://www.youtube.com/watch?v=_ZJ5i3eYgKA poate te ajuta asta