| emoboy a întrebat:

Salut as vrea un laptop pentru a naviga pe net, pentru office...Ce as putea sa imi cumpar pana in 1400Ron(nu conteaza mult performatele sa fie foarte rezistent in timp)? Si ce modem sa imi iau si de la care operator vadafone, orange..etc? Funda pentru un raspuns rapid!

Răspuns Câştigător
| GabiDumitrescu a răspuns:

Nu exista laptop rezistent in bugetul asta. Chiar ai nevoie de laptop? Cu 1400 RON iti poti face un desktop destul de OK pentru ce ai spus tu, cu siguranta clar peste un laptop in acelasi buget.

1 răspuns:
| AnaCristinaN a răspuns:

Laptopurile bune sunt peste 2000 de lei...