| Strejescu a întrebat:

Salut.Astazi ma jucam pe calculator si dintr-o data conexiunea de la internet s-a intrerupt.Am dat un restart la calculator dar nu a ajutat, iar apoi am crezut ca este cablul de internet rupt sau fisurat m-am uitat la el dar nu are nimic.Are cineva vreo idee ce poate fi? Sau daca este ceva din calculator.

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Poate fii orice, de la o intrerupere a internetului de la furniziorul de internet, pana la o problema cu routerul tau, sau chiar calculatorul.