| Bii26 a întrebat:

scuze ca am pus intrebarea aici

am telefon samsungs3030 si am o problema cu el.

prima oara cand am conectat cablul de date am instalat un program si de cate ori bag cablul de date in calc nu imi mai apare nimic.Are cineva idee dc si ce as putea sa fac sa pot incarca poze din nou pe calculator?

2 răspunsuri:
| aiam a răspuns:

Intra în setari şi cata setari conecsiune, alege nu modem dar transfer de date ok

| alex1991 a răspuns:

Instaleaza samsung studio si conecteazal, sau daca ai instalat deja driverele de pe cd telefonului intra l; a setari si vezi la conexiune sau usb ca trebuie sa zica ceva gen mod stocare in masa, mod modem... si alegi stocare in masa