| MareleD a întrebat:

Salut, aveti vreo idee cum sa fac sa ma prefac ca sunt vampir? Stiu ca nu exista! E logic, dar doar pentru ai speria pe altii! Idei cum ar fi dinti retractabili sau altele, site-uri de unde sa comand sau magazine. Cel mai bun raspuns primeste o funda URIASAA! 1

5 răspunsuri:
| pionu a răspuns:

Du-te la psihologwinking

| Scarlett011243 a răspuns:

Sincer. imi plac si mie foarte mult vampiri (Twilight) Incearca sa te feresti de soare. (iti straluceste fata) doar nu vrei sa faci un accident nu>? laughing Incearca sa alergi foarte repede (o calitate a vampirilor) m-ai ales sa alergi foarte repede prin ploaie (alergi mai repede) Sa fii foarte slab si alb in primul rand. sa ai ochii caprui deschis (ca topazul sau mierea) si cea mai tare calitate este frumusetea lor...

Nui nu stiu ce dar sper ca te-am ajutat.

| Hessa13Bullet a răspuns:

Si eu sunt vampir.Deci: fereste-te de soare,respira incet astfel incat sa para ca nu respiri,daca iesi afara ziua poarta ochelari de soare,daca cineva se aseaza prea aproape de tine da-te la oparte repede(pentru ca zgomotul batailo inimilor lor iti bubuie in urechi),foloseste pudra alba pentru fata,nu zambi,poarta mai mult negru(scoate pielea alba in evidenta) nu vorbi despre tine mult,daca te tai/zgarii acopera rana cu pudra astfel incat sa nu se vada( vampirii se vindeca pe loc cand se ranesc),nu te plange NICIODATA de foame sau somn sau oboseala(vampiri nu dorm,nu obosesc si niciodata nu se plang dupa un sandwich) si mananca multa mancare rosie (mere rosii, suc rosu, acadele, etc. orice e rosu).Si in cele din urma, daca vrei mai ai intrebari despre viata de vampir da emai la she.is.violet@gmail.com sau adauga violet.ink13@yahoo.com si scrie-mi...

semnat: o bautoare de sange.

| RebecaTheNinjaGirl a răspuns:

Si eu fac acelasi lucru laughing big grinwinking
Nu aduci niciodata vorba de vampiri si daca vorbeste cineva despre ei le spui ca nu au cum sa existe si ca nu trebuie sa creada in toate prostiile.
poti sa iti dai cu niste fard gri-alb pe obraji sa pari mai palid (in fiecare zi foarte putin)
Cand cineva te cheama la soare le spui ca stai bine la umbra si pari putin agitat. Atunci cand e o raza de soare pe mana ta te feresti de parca te-ar arde, dar cand cineva in apropiere si fara sa te uiti la el, dar trebuie sa fi sigur ca te-a vazut ca sa i se creeze o poveste in cap si sa le spuna tuturor ca ai putea fi vampir laughing si sa te urmareasca.
Ca accesoriu poti sa porti un pansament undeva pe antebrat, dar nu foarte aproape de incheietura decat daca porti ceva cu maneci. De preferat poarta o geaca de piele indiferent ca-s 35 de grade celsius ca sa se evidentieze faptul ca ti-e frica de soare.
Incearca sa nu spui nimanui ca esti vampir sau ca te prefaci ca estiwinking

| Strut_Nicoll_1999 a răspuns (pentru Hessa13Bullet):

Vreau sa te cunosc, daca intr-adevar esti un vampir. Stai linistită, nu sunt vreo vânătoare de vampiri. Ador vampirii. Vreau sa cunosc unul daca exista.