| axxxucs a întrebat:

Salut baieti, am si eu o mare nelamurire va las o poza, va rog explicati-mi si mie "pendelete" ce fac toate prostiile alea toate filtrele si la ce sunt bune? la ce ajuta fiecare filtru in parte si fiecare dracie de aia...
http://i1208.photobucket.com/albums/cc378/bigdaddy19/222 22.jpg

HELPPPPPPPPP :(

Răspuns Câştigător
| Petripetri a răspuns:

Se numeste filtru subsonic si este un prereglaj din statie si mai exact iti spune cu cati herti intra semnalul in boxe. pe un canal bass plin pe unul bass mediu iar pe altul deloc. stima.

1 răspuns:
| axxxucs explică (pentru Petripetri):

Ai putea sa imi spui mai exact ce inseamna fiecare filtru si ce sunt alea pe frecvente acolo? Chiar nu imi dau seama ce face fiecare