| BlackRainbow a întrebat:

Cum pot face o poza alb-negru dar cu o parte colorata? Si cu ce program

[ ceva gen poza asta http://i733.photobucket.com/......rl2516.jpg ]

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu photo brush.
La intrumente gasesti tot ce vrei.
Poti edita poza cum vrei tu si este foarte usor de folosit.

8 răspunsuri:
| piktor a răspuns:

Photoshopbatting eyelashes

| DianaAndra1 a răspuns:

Ai auzit de photoshop? Daca il ai :
Deschizi poza in photoshop. O ai la layers.clic dreapta pe ea si dai duplicate layer. vezi un ochi? in dreptul fiecarui layer. Ok, pe cel de-al doilea layer il faci invizibil.adica dai clic pe ochiul acela. Apoi dai clic pe primul layer(cel pe care l-ai duplicat)mergi la Image>Adjustments>black&white. Ti s-a facut imaginea gri.sa zicem happy. asaa. mergi pe al doilea layer, cel pe care l-am facut 'invizibil', il faci vizibil (dai clic pe locul unde era ochiul) iar apoi iei radiera (eraser)si 'stergi' locurile unde vrei sa fie gri.
Succes!

| Georgiiiii a răspuns:

Pai poti cu photo scape dar nu chiar ca in poza aia

| BlackRainbow explică:

Pai nu photo Scape stiu da` nu imi ies pozele exact asa cum vreau eu straight face

| TiinutsS:╳DiiiD a răspuns:

Pai o faci alb-negru cu photoscape si o colorezi in photoinstrument happy E simplu :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In photosop, lucrezi cu straturi suprapuse

| OaNy14 a răspuns:

Pai ai putea-o face cu Photo Scape...
Daca te pricepi...
Parerea mea

Răspuns utilizator avertizat