| tasica a întrebat:

Salut, cand esti pe Facebook pe calculator, in dreapta iti apare chat-ul si persoanele cu, care vorbesti mai des.
Se poate sa scot o persoana de acolo? Sa imi ramana la prieteni doar sa nu o mai vad acolo in lista

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Inchizi chatul pentru persoana respectiva. Din rotita de jos. Dar nu te va vedea cand esti pe Fb.

| tasica explică (pentru darrio2007):

Altfel nu se poate?

| darrio2007 a răspuns (pentru tasica):

Altfel nu stiu. Imi pare rau. Mai asteapta raspunsuri de la alti utilizatori. Poate cineva stie.

| WxRo a răspuns:

"cica" se poate si asa :
https://www.facebook.com/help/community/question/?id=10153539412601648
Dar eu nu am reusit ...cred ca singura solutie este cea a lui darrio