| anonim_4396 a întrebat:

Care este cel mai bun antivirus gratis in momentul de fata?
Eu acum folosesc (Bitdefender-Total-Security).
Este bun?
Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Sarcasticu a răspuns:

Bitdefender
Avast
Kaskpersky
NOD 32
AVG

După părerea mea asta-i ordinea celor mai... bune programe antivirus.

5 răspunsuri:
| BassHunter13 a răspuns:

Avast!

| KodrutZ a răspuns:

Merge... chit ca ar trebui sa ii fac lobby ca lucreaza nevasta-mea la ei, lol. In alta ordine de idei, cel mai bun antivirus e un utilizator care are habar ce face si pe unde umbla si isi face backup frecvent astfel incit sa nu plinga in caz ca patzeshte buba. happy

| lizucalisuca a răspuns:

Poti incerca Avira.

| Screebol20 a răspuns:

Eu iti recomand nod 32 sau AVG care tie pe placa pentru ca ambele sunt f. bune!

| itextrat a răspuns:

Un top cu cei mai buni antivirusi din 2016: http://www.digitalcitizen.ro/......-al-anului