| Gabystelistu95 a întrebat:

Ce antivirus folosesti in 2009? Te-a dezamagit?

Raspunsul meu: Eu folosesc BitDefender Total Security 2009 happy
Si m-a dezamagit Kaspersky, mi-a ingreunat sistemul sad

16 răspunsuri:
Shin
| Shin a răspuns:

Nod32batting eyelashes zaaa best!
Shin.

kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Folosesc avast... de vreo 2 ani. Nu am avut probleme cu el.

| Gabystelistu95 explică:

Da dar o sa imi mearga super greu calculatorul, si nu e chiar atat de bun, BitDefender e mai bun decat Kaspersky

IMPERIA
| IMPERIA a răspuns:

Rămâi la Kaspersky, ai să revii la sentimente mai bune...crede-mă!

| whitehair a răspuns:

Eu folosesc Norton Internet Security, licentiat.Merge bine, nu consuma resurse multe, parerea mea e ca merita.Si pentru cei care cred ca nu au malware cu un simplu antivirus:nu ii detecteaza, scanati cu ceva profesional si apoi mai vorbim.Si eu am avut probleme cu "secure every bit"si chiar mari si dupa ce am cerut suport tehnic (licenta, de!) mi-au trimis un utilitar care o data instalat a ingenuncheat sistemul.Am renuntat la serviciile lor.
Si inca ceva -niciodata nu va salvati in calculator date personale, numere de cont, de carduri bancare, copii dupa documente de identitate, etc.etc.Nu va jucati cu "baietii", habar nu aveti de ce sunt in stare!

| NewFolder a răspuns:

Kaspersky e cel mai bun!
credeti.ma

| NewFolder a răspuns:

Eu am kaspersky si imi mere fff bine!

| AndrusKanu a răspuns:

Şi eu am Kaspersky şi nu m-am plâns până acum că îmi îngreunează sistemul, deşi am calculatorul de lemn... big grin

| REMiXDJ a răspuns:

Foloseste SpyBot Search & Destroy
super tare.
al poti lua de pe :
www.softarchive.net
sau.apadanait.com
si e si free pe net.

| nelyjoly a răspuns:

Chiar daca Kaspersky ingreuneaza putin sistemul, utilizeazal ca a cel mai bun.

| unbaiat a răspuns:

Avira si periodic verific si cu Kaspersky (trial)...Ptr.@bizzare...poti sa stai numai pe http://www.trinitas.ro/ si tot iei virusi doar ca nu-i dibui tu. Un expert in IT(SUA) care mai demult provoca hackerii sa-i sparga site-ul sa vada daca reusesc spunea ca daca ai date importante cel mai bine le tii pe un hard cu un sistem care nu are acces la internet.de aici deduci tu.

| domidoc a răspuns:

Panda Cloud.Nu mananca resurse de loc. E inca beta, dar e stabil.Si free[cum ne place noua, romanilor].

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Acum am avg... oricum am stat fara antivirus in jur de un an si nu s-a intamplat nimic. Nu intru pe pornbatting eyelashes)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Avira free. Si crede-ma ca de si e gratuit tot e mai bun decat bitdefender. Dovezile de pe multe site-uri sunt evidente.

| SweetMinion a răspuns:

Kaspersky e cel mai bun