| Cornel_Anton_1969 a întrebat:

Salut care poate sa imi spuna cum pot si unde sa imi fac un site si sa il monetizez va multumesc

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Fii mai explicit ca sa intelegem!
Ce site vrei sa-ti faci si ce inseamna "monetizez", in conceptul tau?

Bula
| Bula a răspuns:

Pentru a-ti face un site propriu care sa-ti aduca si bani, ai nevoie de multe cunostinte despre crearea site-urilor (minim limbaj html) si de cunostinte de marketing pe internet.

In lipsa, poti sa-ti faci site gratuit (la inceput) dupa care il poti dezvolta contra cost. Sunt foarte multe asemenea site-uri, trebuie doar sa cauti ("creare website gratuit").

Pentru promovarea site-ului este bine sa apelezi la specialisti. Deseori chiar cei la care faci site-ul platit au si serviciu de promovare.