| JustMeForever3 a întrebat:

Caut un specialist in informatica dispus sa ma ajute(contra cost,evident)cu gasirea unor informatii despre o persoaana pe Facebook,mai exact contul ei real dupa o poza. Daca este cineva pe aici care se ocupa cu asa ceva sau daca cunosteti pe cineva va rog sa-mi scrieti, platesc cat este nevoie.

12 răspunsuri:
| Doja a răspuns:

Foloseste asta https://images.google.com/

| JustMeForever3 explică (pentru Doja):

Atat timp cat poza nu este de pe google site-ul ala este nefolositor.

| Mihail69 a răspuns:

Prezentă

| Doja a răspuns (pentru JustMeForever3):

Google indexeaza si profiluri de Facebook uneori. Daca a fost indexata ajuta. Daca nu, intr-adevar. atunci nu ajuta.

| Ensiferum a răspuns:

How can i help? Go private!

| JustMeForever3 explică (pentru Doja):

Eu am incercat cu poza de la profilul meu de Facebook si nu returneaza niciun rezultat...

| JustMeForever3 explică (pentru Mihail69):

Scrie-mi in privat!

| JustMeForever3 explică (pentru Ensiferum):

Write to me in private!

suntserios
| suntserios a răspuns (pentru JustMeForever3):

Google indexeaza profilele de Facebook, e cam singura sansa sa gasesti ce te intereseaza.

| JustMeForever3 explică (pentru suntserios):

De cate ori sa repet ca am incercat cu poza mea de la profil si nu a returnat niciun rezultat...

suntserios
| suntserios a răspuns (pentru JustMeForever3):

Nasol, poti incerca si cu poza respectivului... daca nu merge ti ai pierdut cam singura sansa. Poate gasesti alt site cu poza respectiva si afli un nume. Sa nu ai impresia acum sa iti gasesti cineva persoana doar dupa o poza prin metode nebanuite.

| JustMeForever3 explică (pentru suntserios):

Sunt sigura ca poza pe care mi-a trimis-o este de pe un profil de Facebook.Am auzit ca se poate gasi profilul unei persoane de Facebook doar dupa poza acestuia, dar nu stiu cum.De aceea am intrebat, poate se pricepe cineva...