| NicolaescuAdelin a întrebat:

Ce aplicatie pot folosi ca atunci cand ma joc, aplicatia de pe care ascult muzica sa se auda mai incet de ex:
-folosesc soundcloud.
As dori ca atunci cand ma joc, muzica sa se auda mai incet decat jocul(sunetul din joc este dat la maxim si nu este nicio diferenta). Adica sa pot selecta de undeva ca jocul sa se auda mult mai tare si muzica mai incet, apropo am iOS.

4 răspunsuri:
| InteractiV a răspuns:

NewPipe

| NicolaescuAdelin explică (pentru InteractiV):

Aplicatie sau ce?

| NicolaescuAdelin explică (pentru InteractiV):

Este aplicatie sau ce?

| flixbuster a răspuns:

Windows 7/8/10 permit control volum individual pe aplicatii din mixerul de sunet al sistemului (difuzorul din dreapta jos langa ceas). Faci click pe el, dai Mixer si vei vedea toate aplicatiile care scot sunet si le setezi volumul la fiecare dupa cum vrei tu.

Update: te rog ignora raspunsul, am vazut dupa ce am postat ca ai iOS. E mai simplu sa scriu acest update decat sa sterg raspunsul.