| Sebi200000 a întrebat:

Ce sa fac daca imprimanta nu mai functioneaza? Adica cand vreau sa scot ceva se trage foaia, iese, dar nu e scris nimic pe ea si are tus imprimanta. App: IMprimanta Canon Mp 230.
Funda celui mai bun raspuns!

1 răspuns:
| K0sti a răspuns:

De unde stii care are cerneala? Si daca are cerneala ce, o are si degeaba o are! Ori ai duzele infundate, ori ai tinut cartusul mult timp nefolosit, ori rezistentele de preancalizire a cernelei duse! Cam asta e, chestie clasica la porcariile de imprimante cu jet!