| Munteanu_Vlad_Andrei_1975 a întrebat:

Buna am si eu o intrebare am o imprimanta CANON E514 si cand vreau sa printez nu imi printeaza carusele sunt pline imi printeaza dar nu o da corect adica am un table cu scris il trage in suturi de ce?

Răspuns Câştigător
| completerefill a răspuns:

Cartusul/cartusele sunt neaerisite si/sau capetele lor sunt partial infundate.

4 răspunsuri:
| gelu1970 a răspuns:

Cartuse reincarcate sau cartuse originale?

| Munteanu_Vlad_Andrei_1975 explică (pentru gelu1970):

Da le am încărcat mereu cand am vazut ca aproape sunt goale.

| gelu1970 a răspuns (pentru Munteanu_Vlad_Andrei_1975):

Din ceea ce ai explicat am inteles ca nu iti printeaza. cartusele reincarcate ajung la un moment dat sa nu mai fie utile. unele imprimante nici macar nu printeaza cu astfel de cartuse.
daca esti sigur ca imprimanta e ok incearca sa folosesti cartuse Canon noi. tot ceea ce scriu e valabil in cazul in care nu poti printa.

| Munteanu_Vlad_Andrei_1975 explică (pentru gelu1970):

Eu dau sa printez o foaie cu niste autori sa zicem un exemplu trage foaia dar nu o da nici alba nici trasa calumea o da cu un cunvat pe o linie altul pe o linie.

| completerefill a răspuns (pentru Munteanu_Vlad_Andrei_1975):

Cartusul/cartusele sunt neaerisite si/sau capetele lor sunt partial infundate.