| xiangshan a întrebat:

Ce tableta grafica imi recomandati (sunt incepator si vreau sa ma apuc de aceasta "meserie"). Bugetul este de maxim 550 de lei, nu mai mult. Eu m-am gandit la aceste doua modele: XP-Pen G640, XP-Pen DECO 01.

1 răspuns:
| SilviaDulcik a răspuns:

Văd că ai ales 2 tablete de la același producător. La o căutare mică pe internet nu le-am găsit în România. Nu par a fi rele.
Dacă vrei să ajungă rapid la tine și vrei și garanție, recomand ceva de la Wacom, precum: https://www.emag.ro/......DK71DFBBM/